Návštevník
História
Kultúra
Šport
zobraziť aj neaktuálne
publikované dňa: 17.9.2021
publikované dňa: 2.9.2021
Vážení spoluobčania,spustili sme pre vás službu Munipolis, vďaka ktorej s vami teraz môžeme komunikovať moderne a efektívne. Občania, ktorí sa do systému zaregistrujú, od nás budú dostávať dôležité informácie o dianí v obci a to prostredníctvom SMS, e-mailov alebo správ do aplikácií.
publikované dňa: 31.8.2021
Ak ste niekto videli tohto cestára, ktorý nám takto "upravil" cestu k vinohradom, prosím oznámte to na obecnom úrade. Inak podávame trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Ďakujeme.
publikované dňa: 17.8.2021
V mene Krajskej inovačnej rozvojovej agentúry (KIRA) pri TT SK Vám ponúkame službu "SOS gombík - Domáce tiesňové volanie". Do našej obce je možnosť bezplatne poskytnúť naším občanom 1 - 2 kusy tohto zariadenia a uľahčiť vám vašu životnú situáciu.V prípade záujmu sa prihláste na obecnom úrade v našej obci.
publikované dňa: 7.7.2021
Upozorňujeme občanov, ktorí vozia BIO odpad na obecné kompostovisko, aby ho očistili od vecí, ktoré tam nepatria. Viď obrázky. Nepatrí sem drevo, piliny, hoblovačky, papier, plast, kovy a podobne.Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť.
publikované dňa: 24.2.2021